Resultater 2009

Lang løype (25 km)

Mosjonsklasse (alfabetisk)

Navn Klubb Tid
Baardson, Per Atle TT&IF 2:46:08
Frydedal, Tor TT&IF 2:46:08
Nylen, Willy (testløper) TT&IF 3:22:30
Smeland, Emma Nygårdseter Vegårshei 2:46:37

Menn senior

Nr Navn Klubb Tid
1 Christopher Syvertsen Arendal Triathlon 1:42:24
2 Øystein Pettersen Gjerstad 1:49:20
3 Fredrik Gustavsen Flosta IL 1:53:01
4 Andre H. Løseth KIF 1:56:32
5 Øystein Solfjeld Pedersen TT&IF 2:20:08
6 Gøran Høgvik - 2:24:03
7 Geir Bakke - 3:16:53

Menn vet. 35 – 39

Nr Navn Klubb Tid
1 Holger Hott - 1:31:46
2 Geir Håkon Opheim Birkenes IL, sykkelgruppa 1:56:33
3 Helge Hott Johansen Arendal Triathlon 2:04:15
4 Fred Arthur Asdal Arendal Triathlon 2:05:11
5 Kjell Inge Dyngvold Laget IL 2:08:27
6 Trond Ellefsen - 2:09:00
7 Tom Johansen TT&IF 2:18:02
8 Jan Tjønnevåg Arendal Kampsportsenter 2:24:32

Menn vet. 40 – 44

Nr Navn Klubb Tid
1 Kåre Ulevåg TT&IF 1:47:16
2 Geir Skogby Vegårshei IL 1:53:31
3 Notto Høiland Lillesand IL 2:01:44
4 Anders Skorstøl Gjerstad IL 2:05:05
5 Ole Bjarne Johnsen Lia IL 2:10:31
6 Larry Rothschild Trauma 2:15:14
7 Svend Ove Heggedal Flosta IL 2:15:24
8 Sigmund Brekka Høvdingen 2:26:13
9 Kjetil Nyvold NOV 2:39:59

Menn vet. 45 – 49

Nr Navn Klubb Tid
1 Helge Dolsvåg KIF 1:43:12
2 Magne Myhre Vegårshei IL 1:53:30
3 Birger Gaauslå Lillesand IL 1:57:56
4 Thor Bylund Lillesand IL 2:10:48

Menn vet. 50 – 54

Nr Navn Klubb Tid
1 Ove Pettersen FLøI 1:58:06
2 Magne Isaksen Froland IL 2:01:46
3 Jan Eldrup TT&IF 2:27:36
4 Eddie Salvesen FLøI 2:49:37

Menn vet. 55 – 59

Nr Navn Klubb Tid
1 Erik Vågsmyr TT&IF 2:19:26
2 Kåre Jørgensen Østre Tromøy 2:25:28

Menn vet. 60 – 64

Nr Navn Klubb Tid
1 Gunnar Bjørn Solfjeld TT&IF 2:08:05
2 Anders Frydendal TT&IF 2:24:41

Menn vet. 65 -69

Nr Navn Klubb Tid
1 Thor Sverre Pedersen TT&IF 2:17:14

Menn vet. 70 – 74

Nr Navn Klubb Tid
1 Willy Haugen IK Våg 2:43:32

Kvinner senior

Nr Navn Klubb Tid
1 Ingunn Bjorå HSK 2:06:16
2 Lene Tangen Langesund sykkel og triathlon 2:08:40
3 Marthe Beate Nilsen - 2:17:11
4 Bente Axelsen Rose - 2:23:46

Kort løype (15 km)

Menn junior

Nr Navn Klubb Tid
1 Eivind Knutsen Oddersjå/Sirdal Ski 0:53:56
2 Alexander Jørgensen Vegårshei IL 0:58:05
3 Kjell K. Wathne Moe Vegårshei IL 1:04:27
4 Karl Martin Reppe Express 1:04:52
5 Tobias Ertzeid Vegårshei 1:15:19
6 Yngvar Kvifte Hanstad - 1:15:22

Kvinner junior

Nr Navn Klubb Tid
1 Marie Jørgensen Østre Tromøy 2:13:40

Kvinner senior

Nr Navn Klubb Tid
1 Eline Benneche Gulsrud Arendal Triathlon 1:21:38

Kvinner vet. 35 – 39

Nr Navn Klubb Tid
1 Camilla Kulland Innflytterjentene 1:24:14
2 Lena Jørgensen Myhre Vegårshei 1:29:19

Kvinner vet. 40 – 44

Nr Navn Klubb Tid
1 Cristina Woxmyhr Innflytterjentene 1:21:59
2 Arnhild Ulfsvatn Bråten Vegårshei IL 1:22:26
3 Katrine Apland Innflytterjentene 1:25:51
4 Gro Langan Bjorvatten Vegårshei IL 1:29:33

Kvinner vet. 45 – 49

Nr Navn Klubb Tid
1 Randveig Kvifte Hanstad - 1:16:39