Resultater 2017

KORT – Kvinner junior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 100 Lucia Philipp TT&IF 00.56.13
2 101 Margit Elise Tveiten Vegårshei IL 01.40.47

KORT – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 102 Marthe Beate Nilsen 01.14.30

KORT – Kvinner vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 105 Hilde Bergh Madsen SSA 01.14.38
2 103 Eli Marie Røkenes 01.48.00
3 104 Helen Bakka 01.51.23

KORT – Kvinner vet. 40 – 44

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 110 Else Marie E. Flaten 01.38.13
2 109 Lisbeth Åsnes 01.53.31

KORT – Kvinner vet. 50 – 54

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 111 Anne Ulevåg Marcussen Gjeving IL 01.30.44

KORT – Menn junior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 106 Simen Kulland Solfjeld TT&IF 01.08.10

KORT – Menn vet. 80 – 84

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 108 Willy Haugen IK Våg 02.01.33

LANG – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 10 Liv Beate Vågsmyr Compton 02.21.42

LANG – Kvinner vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 11 Christine Gran Morland 02.16.24

LANG – Kvinner vet. 40 – 44

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 47 Bente Axelsen Rose Arendal Triathlon 02.20.14





LANG – Menn senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 13 Erik Solfjeld TT&IF 01.57.21
2 14 Frederik A. S. Grundekjøn Team neste år 02.15.57
3 9 Sten Økland 02.44.35

LANG – Menn vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 44 Georg Smedsås Hisøy O. K. 01.48.48
2 45 Morten Øya Kristiansand Triathlon 02.06.08
3 16 Øyvind Bergan Vegårshei IL 02.07.56
4 15 Kenneth Halvorsen 02.18.37
5 17 Richard Ramsvatn Teigen Arendal Triathlon 02.23.17
6 18 Tallak Bakken Vegårshei 02.26.10

LANG – Menn vet. 40 – 44

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 21 Gøran Isaksen Gjeving IL 02.24.40
2 22 Audun Flateland Arendal Triathlon 02.25.40
3 20 Jan-Asle Gustavsen Grimstad Triathlon 02.33.47
4 48 Svein Åge Thorsen 02.36.10
5 19 Frode Jordahl 02.42.49

LANG – Menn vet. 45 – 49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 26 Kåre Ulevåg Tvedestrand 01.56.36
2 43 Svein Flaten Vegårshei IL 02.04.46
3 46 Ståle Værland Vegårshei IL 02.06.17
4 27 Sveinung Håland IL Skade 02.07.00
5 29 Olav Tveiten Vegårshei IL 02.07.31
6 25 Rune Solhøi Søgne Skiklubb 02.16.25
7 30 Morten Røsås Gjeving IL 02.20.03
8 28 Aleksander Lydersen SSA 02.26.27
9 23 Trond Ellefsen 02.28.39
10 24 Kjell Inge Dyngvold Laget IL 02.29.34
11 49 Tore Andre Thorsen Trauma 02.51.15

LANG – Menn vet. 50 – 54

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 31 Eivind Pettersen Søgne Skiklubb 02.05.33
2 33 Hans Petter Olsen 02.14.52
3 42 Magne Myhre Vegårshei IL 02.18.27
4 34 Knut Olaf Lindtveit Vegårshei IL 02.19.45
5 32 Sigmund Brekka Team Mosjon 02.34.59

LANG – Menn vet. 55 – 59

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 36 Helge Dolsvåg KIF 01.52.53
2 37 Henrik Kofoed Nielsen IL Express 02.13.42
3 35 Gunnar Hillestad Hillestadheia 02.36.15

LANG – Menn vet. 60 – 64

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 39 Rune Bjørklund Express 02.06.49
2 40 Jan Rudolf Eldrup TT&IF 02.28.33
3 38 Leif Markseth Idun IL / IMS BIL 02.31.58

LANG – Mosjon (alfabetisk rekkefølge)

St.n Navn Klubb Tid
8 Andreassen, Silje SSHF 02.43.19
6 Due-Tønnessen, Martin 02.29.11
5 Evju, Cecilie Eldrup Team Festina Lente 03.01.14
2 Folgerø, Anna Gunn 02.43.31
4 Jensvold , Hilde Team Festina Lente 03.01.14
1 Nyvold, Kjetil TTS-Marine 02.51.03
7 Solfjeld, Gunnar Bjørn TT&IF 02.50.50