Resultater 2013

15KM – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 100 Liv Beate Vågsmyr Compton TT&IF 01.10.40
2 104 Hilde Madsen SSA 01.16.26
3 102 Elisabeth Eldrup - 01.20.37
4 103 Maria Char. Adamsen-Roland - 01.31.39
5 109 Hege Eldrup Rise TT&IF 01.44.44

15KM – Kvinner vet. 40 – 44

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 105 Siv Nina G. Pedersen Arendal triathlon 01.17.39

15KM – Kvinner vet. 45 – 49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 108 Vigdis Nyli IF Skadeforsikring 01.54.17

15KM – Menn junior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 106 Daniel Hetland Express 01.15.46

15KM – Menn vet. 75 – 79

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 107 Willy Haugen IK Våg 01.35.18

25KM – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 60 Viviana His Arendal triathlon 02.07.33
2 13 Ina Standal - 02.20.46
3 61 Vibeke Dehli Arendal triathlon 02.28.14

25KM – Kvinner vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 14 Linda Wibe Larsen Atletica BIL 02.03.08
2 15 Bente Akselsen Rose Trauma IL 02.22.14
3 63 Elin Flaten Eriksen Arendal triathlon 02.42.36

25KM – Menn senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 70 Vidar Nilsen Flekkerøy 01.54.50
2 17 Ole Drange Team Vasa 01.56.36
3 50 Endre Amundsen - 01.57.11
4 19 Fredrik Grundekjøn - 01.58.14
5 21 Øystein Solfjeld Pedersen TT&IF 01.59.13
6 68 Stig Tveit Dristug 02.04.52
7 51 Frode Amundsen - 02.05.52
8 58 Peder Jørgensen Arendal triathlon 02.07.33
9 72 Christian Johansson Arendal triathlon 02.19.02
10 18 Johan Olaf Tønnevold Grimstad Treningsfestival 02.35.29

25KM – Menn vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 23 Reidar Askildsen - 01.54.32
2 27 Trond Olsen HB88BIL 01.58.01
3 22 Hans Einar Danielsen TT&IF/Team Sport 1 Tvedestrand 02.00.29
4 25 Kjell Bylund PK Entreprenør 02.11.22
5 26 Bo Andre Longum Arendal Singletrack 02.18.07
6 65 Jan Asle Gustavsen Imås 02.39.25
7 24 Tor Oskar Ropstad Scanflex 02.46.13

25KM – Menn vet. 40 – 44

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 59 Rune Skinnerlien Arendal triathlon 01.47.51
2 31 Svein Flaten Vegårshei IL 02.06.17
3 67 Jetmund Berntsen Dristug 02.10.51
4 29 Kjell Inge Dyngvold Laget 02.12.00
5 30 Frank Hagane Laget IL 02.19.35
6 28 Trond Ellefsen - 02.20.16

25KM – Menn vet. 45 – 49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 66 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 01.45.57
2 33 Kåre Aanensen Plussbank 01.49.12
3 69 Geir Skogby Vegårshei 01.56.56
4 71 Albert Andersen Pusnes BIL 02.01.25
5 32 Jan Tjøntveit Arendal CC 02.03.59
6 56 Anders Hasseldal Otra 02.10.38
7 64 Ole B. Johnsen Posten 02.14.12
8 34 Per Ivar Olsen Arendal Kommune 02.15.57
9 35 Bjørn Skuggevik Lillesand 02.29.36

25KM – Menn vet. 50 – 54

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 41 Helge Dolsvåg KIF 01.44.54
2 38 Leif Hodnebrog KRIK 02.00.03
3 39 Thor Bylund Lillesand seilforening 02.05.51
4 40 Gunnar Hillestad Hillestadheia 02.29.56

25KM – Menn vet. 55 – 59

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 44 Rune Bjørklund Express 01.58.53
2 48 Henrik Kofoed Nilsen IL Express 02.05.10
3 42 Petter Danielsen Mandal 02.15.23
4 43 Per Atle Baardson TT&IF 02.39.52

25KM – Menn vet. 60 – 64

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 46 Gunnar Bjørn Solfjeld TT&IF 02.13.37

25KM – Menn vet. 65 – 69

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 47 Gunnar Scherpen - 02.54.43

25KM – Mosjonsklasse (alfabetisk rekkefølge)

St.n Navn Klubb Tid
49 Broms, Janne - 04.48.27
2 Eldrup, Jorunn Sparebanken Sør 03.11.14
3 Eldrup, Jan Rudolf TT&IF 02.40.07
4 Evju, Cecilie Eldrup Team festina lente 02.45.55
5 Fagermyr, Jorunn TT&IF 04.48.27
6 Frydendal, Tor TT&IF 02.27.03
7 Frydendal, Linda Seilskjær TT&IF 02.52.09
8 Haugstveit, Kjetil - 02.43.21
9 Jensvold, Hilde Team festina lente 02.45.55
53 Johnsen, Stig Aker Pusnes 02.38.27
57 Jørgensen, Kåre Hisøy O-klubb 03.04.39
62 Langmyrlia, Leif Tore TOSK 02.56.21
55 Nepstad, Sissel Konsmo IL 02.29.01
10 Pedersen, Lise TT&IF 03.17.16
54 Snartemo, Linda Konsmo IL 02.29.01
1 Solfjeld, Georg TT&IF 03.38.00
11 Thorbjørnsen, Christian - 02.47.25
52 Try, Lars TT&IF 04.21.53
12 Vik, Sissel - 02.57.54