Resultater 2016

KORT – Kvinner junior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 100 Tuva Sines Tvedestrand og Åmli vgs 01.26.55
2 101 Live Sines Tvedestrand og Åmli vgs 01.30.34

KORT – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 125 Marthe Beate Nilsen Skarphedin IL 01.16.24
2 104 Elisabeth Eldrup RAW Trening 01.24.01
3 105 Andrea Haugstaul 01.27.20

KORT – Kvinner vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 106 Eli Marie Røkenes 01.48.42

KORT – Kvinner vet. 45 – 49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 109 Mona Dalene If *Skadeforsikring 01.18.49
2 110 Cecilie Granerud Lillis Gym 01.45.09

KORT – Kvinner vet. 50 – 54

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 126 Anne Ulevåg Marcussen Gjeving IL 01.30.53

KORT – Menn junior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 114 Andreas Værland Vegårshei IL 00.59.08
2 111 Simen Kulland Solfjeld TT&IF 01.13.09
3 115 Bas Hoonhout Vegårshei IL 01.17.42
4 112 Aleksander Opheim Tvedestrand og Åmli vgs 01.32.10
5 116 Abdullah Asghari TT&IF 01.36.09

KORT – Menn vet. 75 – 79

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 117 Willy Haugen IK Våg 01.48.09

KORT – Mosjon (alfabetisk rekkefølge)

St.n Navn Klubb Tid
120 Bakka, Helén 01.52.39
107 Gjerstad, Anett 02.30.15
119 Heistad, Silje 01.52.39
108 Knutsen, Elisabeth 02.30.15
121 Silva Moen, Denise 01.56.52

KORT – Trimklasse med tidtakning (alfabetisk rekkefølge)

St.n Navn Klubb Tid
123 Hagen, Stine Eirin - 01.53.03
124 Hagen, Robin - 01.52.53
128 Kallberg, Carl Fredrik - 01.16.08
122 Olsen, Ørjan Tvedestrand og Åmli VGS 01.34.01
127 Torstensen, Kim Andre Bygland IL 01.09.31

LANG – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 2 Liv Beate Vågsmyr Compton 02.34.19

LANG – Kvinner vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 3 Cathrine Bulien Lauvdal Arendal Triathlon 02.56.33

LANG – Menn senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 5 John Olav Steinsland Kristiansand Løpeklubb 01.43.57
2 10 Erik Solfjeld TT&IF 01.57.58
3 7 Simen Nævestad TT&IF 02.07.02
4 9 Torfinn Håland GE Healthcare 02.11.33
5 6 Svein Andreas Axelsen Skøyen løpeklubb 02.14.37
6 11 Frederik Alexander Solberg Grundekjøn KPMG Puls 02.17.28
7 8 Åsmund Hagane 02.40.02

LANG – Menn vet. 35 – 39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 13 Lars Tellemann Sæther Kristiansand Triathlon 02.20.31

LANG – Menn vet. 40 – 44

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 16 Olav Tveiten Vegårshei IL 02.15.09
2 54 Kjell Inge Dyngvold Laget IL 02.27.42
3 14 Frode Jordahl Beslagtekknikk as 02.37.32
4 15 Kjetil Steinsrud Songe skiklubb 02.48.43

LANG – Menn vet. 45 – 49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 51 Sten Åge Nygårseter Vegårshei IL 01.46.10
2 18 Kåre Ulevåg Tvedestrand 01.56.52
3 20 Geir Skogby Vegårshei 02.10.50
4 50 Terje Flaten Vegårshei IL 02.10.53
5 56 Morten Røsås Gjeving IL 02.15.20
6 52 Ståle Værland Vegårshei IL 02.18.32
7 17 Trond Ellefsen 02.21.52
8 19 Frank Hagane Laget IL 02.26.26
9 21 Dagfinn Jensen AV Bil 02.54.11

LANG – Menn vet. 50 – 54

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 48 Helge Dolsvåg KIF 01.54.02
2 24 Magne Myhre Vegårshei 02.07.49
3 53 Mats Henrik Sandnes Hope IL 02.13.31
4 22 Albert Anderssen Pusnes BIL 02.29.52
5 49 Per Ivar Olsen Rat Sportsklubb 02.40.04
6 23 Sigmund Brekka Høvdingen 02.56.07

LANG – Menn vet. 55 – 59

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 27 Rune Bjørklund Express 02.04.10
2 28 Magne Isaksen Froland 02.16.06
3 55 Arne Torstensen Østre Tromøy IF 02.33.51
4 25 Jan Eldrup TT & IF 02.38.04
5 26 Leif Markseth Idun IL 02.40.37

LANG – Menn vet. 65 – 69

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 29 Finn Pettersen Gjerstad IL 02.53.00

LANG – Mosjon (alfabetisk rekkefølge)

St.n Navn Klubb Tid
57 Baardson, Per Atle TT&IF 03.17.00
45 Bråtveit, Linda Konsmo IL 02.25.56
44 E. Fagermyr, Jorunn 02.48.10
32 Eldrup, Jorunn Sparebanken Sør 03.13.55
40 Evju, Cecilie Eldrup Team Festina Lente 03.00.47
38 Fjeldberg, Steinar Sparebanken Sør BIL 02.54.45
42 Folgerø, Anna 02.54.10
30 Hagestad, Tor Olav 02.30.16
36 Haugstveit, Line Lillis gym 02.40.02
31 Henriksen, Leif 03.18.00
39 Hoen, Herbrand 03.00.47
37 Jørgensen, Kåre 02.59.31
35 Nyvold, Kjetil TTS-Marine 02.52.07
46 Snartemo, Sander Konsmo IL 02.33.01
33 Solfjeld, Gunnar Bjørn TT&IF 02.43.40
47 Solfjeld, Georg TT&IF 02.49.11
41 Vik, Sissel Hillestadheia 02.54.30
43 Williams, Iain 02.55.46