Resultater 2010

Lang løype (25 km)

Kvinner senior

Pl. Navn Klubb Tid
1. Marthe Beate Nilsen - 02.10.08
2. Bente Akselsen Rose - 02.27.48
3. Maria Bjerkelund Solheim Langdistanseklubb 02.32.53

Kvinner vet. 40 – 44

Pl. Navn Klubb Tid
1. Synnøve Emblem Holte Gjerstad IL 02.20.28

Kvinner vet. 45 – 49

Pl. Navn Klubb Tid
1. Ann-Theres Mosberg Pedersen Express IL 02.15.00

Menn bedrift

Pl. Navn Klubb Tid

Menn senior

Pl. Navn Klubb Tid
1. Georg Smedsaas Arendal Triathlon 01.57.41
2. Øystein Solfjeld Pedersen TT&IF 02.02.26
3. Bjørn Nilsen T.O.S.K 02.04.18
4. Henrik Mortensen Arendal CC 02.10.31
5. Kim Andre Nomeland - 02.14.34
6. Fred Fosse - 02.17.28
7. Erlend Arff - 02.20.21
8. Saad Zia - 02.23.58

Menn vet. 35 – 39

Pl. Navn Klubb Tid
1. Helge Hott Johansen Arendal Triathlon 02.00.40
2. Trond Ellefsen - 02.06.46
3. Kjell Inge Dyngvold Laget IL 02.09.56
4. Håvard Danielsen T.O.S.K 02.11.46
5. Frank Hagane Laget IL 02.14.23
6. Kjetil Flakke - 02.17.13
7. Tom Johansen TT&IF 02.18.09
8. Glenn Svensen Kitron 02.55.26

Menn vet. 40 – 44

Pl. Navn Klubb Tid
1. Kåre Ulevåg TT&IF 01.50.02
2. Anders Skorstøl Gjerstad IL 01.56.43
3. Roy Gundersen - 02.10.00
4. Ole B. Johnsen Posten Arendal 02.11.05
5. Jan Tjøntveit - 02.14.24
6. Larry Rotchild Trauma 02.15.27
7. Lars Petter Solheim Solheim Langdistanseklubb 02.23.28
8. Svend Ole Heggedal Flosta IL 02.25.14

Menn vet. 45 – 49

Pl. Navn Klubb Tid
1. Magne Myhre Vegårshei IL 01.56.42
2. Bjørn Fossestøl IK Grane 01.58.52
3. Knut Olaf Lindtveit Vegårshei IL 02.10.25
4. Frank Hansen Drammen Sportsklubb 02.14.05
5. Sigmund Brekka Høvdingen 02.22.10

Menn vet. 50 – 54

Pl. Navn Klubb Tid
1. Magne Isaksen Froland IL 01.58.04
2. Rune Bjørklund Express 01.58.17
3. Ove Pettersen FLØI 01.58.55
4. Tor Frydendal TT&IF 02.11.04
5. Per Atle Baardson TT&IF 02.15.45
6. Rune Sundsdal Kitron 02.15.47
7. Jan Eldrup TT&IF 02.25.49
8. Øyvind Høgseth Posten 02.28.50

Menn vet. 55 – 59

Pl. Navn Klubb Tid
1. Kåre Jørgensen Ø. Tromøy 02.26.57

Menn vet. 60 – 64

Pl. Navn Klubb Tid
1. Finn Pettersen Gjerstad IL 02.14.49
2. Gunnar Bjørn Solfjeld TT&IF 02.16.25
3. Arne Eriksen Kragerø IF 02.20.31

Menn vet. 70 – 74

Pl. Navn Klubb Tid
1. Willy Haugen IK Våg 02.32.56

Mosjonsklasse (alfabetisk rekkefølge)

Navn Klubb Tid
Evju, Cecilie Eldrup Team festina lente 03.06.50
Jensvold, Hilde Team festina lente 03.06.50
Nylen, Willy (testløper) TT&IF 03.33.47
Rise, Hege Eldrup TT&IF 03.06.53
Steen, Erling TT&IF 02.57.45

Kort løype (15 km)

Menn junior

Pl. Navn Klubb Tid
1. Eyvind Knutsen Sirdal Ski 00.51.49
2. Tobias Watne Moen Vegårshei 00.59.45
3. Simon Knutsen Oddersjaa 01.05.26
4. Erlend Hovestad Otera Ergon 01.09.12
5. Bjarne Hamre Nilsen Express 01.11.36
6. Otto Eriksen Kragerø IF 01.11.53
7. Petter Dalen Vegårshei IL 01.22.53

Kvinner vet. 35 – 39

Pl. Navn Klubb Tid
1. Ingunn Lund - 01.24.53

Kvinner vet. 40 -44

Pl. Navn Klubb Tid
1. Camilla Kulland Innflytterjentene 01.26.46

Kvinner vet. 45 – 49

Pl. Navn Klubb Tid
1. Ranveig Kvifte Hanstad - 01.13.29

Mosjonsklasse (alfabetisk rekkefølge)

Navn Klubb Tid
Hagane, Anette Risør Padleklubb 02.02.35
Hagane, Yvonne - 02.02.35