Resultater 2015


15KM – Kvinner junior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 100 Lucia Philipp - 01.09.21

15KM – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 103 Elisabeth Eldrup Team Nesteår 01.20.02
2 101 Liv Beate Vågsmyr Compton - 01.20.49
3 102 Ida Storm - 01.41.21
4 117 Siri Merete Skjørestad Vrangesund Padle og kaffeklubb 01.44.25

15KM – Kvinner vet. 35-39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 105 Mariann Taxerås Vegårshei IL 01.36.03
2 104 Camilla H. Nilssen - 01.51.07
3 106 Maia Dietrichson Eneppupgogadep 02.05.14

15KM – Kvinner vet. 45-49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 107 Mona Dalene IF Skadeforsikring 01.28.12

15KM – Kvinner vet. 65-69

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 108 Lise Pedersen TT&IF 01.50.33

15KM – Menn junior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 113 Aron Solomon - 01.07.25
2 109 Jonathan Libekk Haugen Gjerstad IL 01.09.15

15KM – Menn vet. 75-79

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 110 Willy Haugen IK Våg 01.44.31

15KM – Trim (alfabetisk rekkefølge)

St.n Navn Klubb Tid
115 Granerud, Cecilie TT&IF 01.50.02
111 Jahre, Marius Tjøme løpeklubb 01.17.18
116 Råna, Tommy - 01.20.25
112 Tekeste, Saxmon - 01.30.31
114 Tekle, Habtom - 01.46.44
14 Try, Lars Tvedestrand 02.22.39

25KM – Kvinner senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 21 Marthe Beate Nilsen Skarphedin IL 02.05.05
2 20 Line Hegland Eriksen Vegårshei IL 02.47.17

25KM – Kvinner vet. 35-39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 23 Bente Akselsen Rose - 02.27.39
2 22 Anne Dehli Vegårshei IL 03.17.53

25KM – Kvinner vet. 45-49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 24 Sigrunn Askland Express 02.42.17

25KM – Menn senior

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 31 Eivind Knutsen Kristiansand løpeklubb 01.35.58
2 34 Endre Amundsen Grimstad og Arendal klatreklubb 01.54.14
3 30 Simon Knutsen Kristiansand løpeklubb 01.54.25
4 33 Frode Amundsen Grimstad og Arendal klatreklubb 01.58.44
5 61 John Frisli Tjøme løpeklubb 02.04.23
6 29 Andreas Hillestad Hillestadheia 02.09.20
7 25 Stig Tveit Dristug 02.10.00
8 26 Øyvind Bergan Vegårshei IL 02.14.43
9 27 Frederik Solberg Grundekjøn Team Nesteår 02.18.48
10 32 Lars Helge Tveiten Eiken IL 02.21.39

25KM – Menn vet. 35-39

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 35 Thomas Øderud Kristiansand løpeklubb 01.59.52
2 36 Hans Einar Danielsen TT&IF 02.05.30
3 68 Gøran Isaksen Gjeving IL 02.25.59

25KM – Menn vet. 40-44

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 71 Odd Arne Eliassen Holt IF 02.01.39
2 40 Kjetil Steinsrud Songe skiklubb 02.11.03
3 67 Morten Røsås - 02.23.25
4 41 Frode Jordahl Beslagteknikk BIL 02.27.33
5 38 Kjell Inge Dyngvold Laget IL 02.29.53
6 37 Frank Hagane Laget IL 02.33.02
7 66 Bård Frydenlund Næs Jernverksmuseum BIL 02.49.18
8 69 Tor Granerud Rag 03.08.28

25KM – Menn vet. 45-49

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 46 Kåre Ulevåg TT&IF 01.47.50
2 65 Sten Åge Nygårseter Vegårshei IL 01.48.00
3 72 Rune Skuggedal Elkem 01.59.48
4 70 Geir Skogby Vegårshei 02.00.27
5 43 Sveinung Håland IL Skade 02.08.32
6 48 Svein-Tore Nilsen Kristiansand løpeklubb 02.16.20
7 47 Tengel Hagestad Tvedestrand 02.29.09
- 45 Svein Flaten Vegårshei IL Brutt

25KM – Menn vet. 50-54

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 49 Helge Dolsvåg KIF 01.53.24
2 52 Magne Myhre Vegårshei IL 02.00.08
3 64 Knut Olaf Lindtveit Vegårshei IL 02.26.21
4 51 Sigmund Brekka Høvdingen 02.29.06

25KM – Menn vet. 55-59

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 53 Ove Pettersen Fløy 02.02.28
2 57 Rune Bjørklund Express 02.02.39
3 58 Magne Isaksen Froland IL 02.03.33
4 56 Henrik Kofoed Nielsen IL Express 02.25.33
5 55 Gunnar Hillestad Hillestadheia 02.29.55
6 54 Jan Rudolf Eldrup TT&IF 02.35.26

25KM – Menn vet. 60-64

Pl. St.n Navn Klubb Tid
1 59 Kåre Jørgensen - 03.05.08

25KM – Mosjonsklasse (alfabetisk rekkefølge)

St.n Navn Klubb Tid
10 Baardson, Per Atle TT&IF 02.58.34
7 Eldrup, Jorunn Sparebanken Sør 03.26.49
42 Ellefsen, Trond - 02.21.09
9 Evju, Cecilie Eldrup Team Festina Lente 03.01.50
2 Fagermyr, Jorunn Etterlid - 03.24.20
15 Frydendal, Eva Tvedestrand 02.48.11
16 Frydendal, Kristin Tvedestrand 02.48.51
17 Frydendal, Tor Tvedestrand 02.48.11
18 Frydendal, Linda Seilskjær Tvedestrand 03.01.59
5 Hagestad, Tor Olav - 02.37.17
11 Henriksen, Leif - 03.24.33
19 Jahren, Andreas - 02.47.18
8 Jensvold, Hilde Team Festina Lente 03.01.50
1 Langmyrlia, Leif Tore TOSK 03.05.39
13 Nyvold, Kjetil TTS-Marine 02.41.39
4 Saxlund, Michel - 02.45.47
3 Solfjeld, Georg TT&IF 02.43.20
12 Solfjeld, Gunnar Bjørn TT&IF 03.06.45
6 Storvold, Kristin Dahlske vgs 03.00.42
60 Tveitevold, Hans Birger - 02.27.06
62 Vatne, Anita - 02.38.34
63 Østebø, Vidar - 02.38.34