Resultater 2018

Kort løype

Kvinner junior (Antall startede deltakere: 1)

Pl Navn Klubb Tid
1 Nini Thorsen TTIF 01:40:21

Kvinner senior (Antall startede deltakere: 2)

Pl Navn Klubb Tid
1 Hannah Judithe Eriksen Tvedestrand 01:11:29
2 Camilla Trondsen Solli 01:32:28
- Iselin Ager wick DNS

Kvinner vet. 35 – 39 (Antall startede deltakere: 3)

Pl Navn Klubb Tid
1 ELi Marie Røkenes 01:37:51
2 Elzbieta Gniewkowska Kristiansand Løpeklubb 01:39:56
3 Anja Thorsen TTIF 01:40:36

Kvinner vet. 40 – 44 (Antall startede deltakere: 1)

Pl Navn Klubb Tid
1 Trine Holmer-Hoven Kristiansand Løpeklubb 01:17:28

Menn junior (Antall startede deltakere: 3)

Pl Navn Klubb Tid
1 Anders Vestøl Vegårshei IL 00:59:11
2 Kasper Berntsen Jørgensen Froland IL Fotball 00:59:26
- Silas E Malmgreen DNF

Menn vet. 80 – 84 (Antall startede deltakere: 1)

Pl Navn Klubb Tid
1 Willy Haugen IK Våg 01:57:35

Mosjon (Antall startede deltakere: 3) (alfabetisk rekkefølge)

Navn Klubb Tid
Boday, Sølvi 01:33:26
Henriksen, Charlotte 02:55:58
Olsen, Janne marie 02:55:58

Trim (Antall startede deltakere: 4) (alfabetisk rekkefølge)

Navn Klubb Tid
Malmgreen, Stein Henning DNF
Råna, Tommy 01:28:59
Sundsdal, Ole Morten Veidekk BIL 01:37:17
Try, Lars TT&IF 03:33:01

Lang løype

Kvinner senior (Antall startede deltakere: 2)

Pl Navn Klubb Tid
1 Viviana Hiis Arendal Triathlon 02:01:24
2 Marthe Beate Nilsen Skarphedin 02:06:20

Kvinner vet. 35 – 39 (Antall startede deltakere: 4)

Pl Navn Klubb Tid
1 Liv Beate Vågsmyr Compton 02:15:39
2 Silje Andreassen 02:36:37
3 Kristin Andersen 02:52:50
- Camilla Holland Arendal Triatlonklubb DNF

Kvinner vet. 50 – 54 (Antall startede deltakere: 1)

Pl Navn Klubb Tid
1 Anne Marie Hausland Arendal triathlon 02:50:21

Kvinner vet. 55 – 59 (Antall startede deltakere: 1)

Pl Navn Klubb Tid
1 Anne Goderstad Norlund Froland I L 02:33:03

Menn senior (Antall startede deltakere: 7)

Pl Navn Klubb Tid
1 Eivind Knutsen Kristiansand løpeklubb 01:33:15
2 Petter Marki Erichsen fFvik & omegn cycle club 01:42:01
3 Simon Knutsen Kristiansand Løpeklubb 01:51:30
4 Ørjan Svaland Aas 01:58:19
5 Lars Magnus Fagernes EY BIL 02:01:06
6 Frederik A. Solberg Grundekjøn Team Nesteår 02:11:52
7 Vidar Log Samuelsen Romerike Ultraløperklubb 02:32:54

Menn vet. 35 – 39 (Antall startede deltakere: 8)

Pl Navn Klubb Tid
1 Christian Bøen Kristiansand Løpeklubb 01:43:40
2 Peder Fredrik kavli Jørgensen Arendal triathlon 01:59:34
3 Øyvind Bergan Vegårshei IL 02:05:30
4 Torfinn Håland GE Healthcare 02:10:53
5 Kenneth Halvorsen Grimstad 02:12:08
6 Andre Godtfredsen Grimstad løpeklubb 02:13:07
7 Roy Christian Flaa Nikkelverk BIL 02:13:09
8 Espen Bjørklund Grimstad Løpeklubb 02:16:22

Menn vet. 40 – 44 (Antall startede deltakere: 11)

Pl Navn Klubb Tid
1 Finn Kollstad Kristiansand Løpeklubb 01:41:38
2 Knut Jørgen Hope Hope IL 01:56:33
3 Knut Jensvold Kjelsås 01:57:32
4 Piotr Gniewkowski NOV-BIL 02:14:16
5 Andreas Nodland 02:16:18
6 Eivind Gangsei Gjøvdal Friluftslag 02:20:25
7 Onar Kjetil Baarøy Vegårshei 02:23:03
8 Thor Erling Thorsen TT&IF 02:23:26
9 Lars Håkon Hegertun Grimstad løpeklubb 02:29:06
10 Tallak Bakken Vegårshei 02:30:56
11 Audun Flateland Arendal Triathlon 02:32:47
- Hans Einar Danielsen TT&IF DNS

Menn vet. 45 – 49 (Antall startede deltakere: 7)

Pl Navn Klubb Tid
1 Terje Fredriksen Kristiansand Løpeklubb 01:51:21
2 Marcus Philipp Tvedestrand TIF 01:55:40
3 Arvid Sollie Hope IL 02:12:55
4 Morten Røsås Gjeving IL 02:24:01
5 Trond Ellefsen 02:24:38
6 Aleksander Lydersen SSA 02:29:13
7 Terje Åsnes Vegårshei il 02:30:05

Menn vet. 50 – 54 (Antall startede deltakere: 4)

Pl Navn Klubb Tid
1 Sten Åge Nyhårdseter Vegårshei IL 01:51:09
2 Kåre Ulevåg Tvedestrand 01:58:18
3 Gaute Kilen Grimstad Løpeklubb 01:59:06
4 Eivind Halaas Grimstad Løpeklubb 02:13:07

Menn vet. 60 – 64 (Antall startede deltakere: 2)

Pl Navn Klubb Tid
1 Rune Bjørklund Express 02:06:39
2 Magne Isaksen Froland IL 02:09:33

Menn vet. 65 – 69 (Antall startede deltakere: 2)

Pl Navn Klubb Tid
1 Gunnar Bjørn Solfjeld Tvedestrand Turn & IF 02:30:39
2 Finn Pettersen Gjerstad IL 02:32:40

Mosjon (Antall startede deltakere: 7) (alfabetisk rekkefølge)

Navn Klubb Tid
Eldrup, Jan Rudolf TT&IF 02:41:02
Evju, Cecilie Eldrup Team Festina Lente 03:05:21
Førland, Lisbeth Konsmo IL 02:16:58
henriksen, leif saint¨gobain 03:24:36
Jensvold, Hilde Team Festina Lente 02:47:31
Nepstad, Sissel Konsmo IL. 02:34:31
Vik, Sissel Hillestadheia 03:00:10